english-3polska-3wybierz język

Staż

.

 

Staż w Zakładach Automatyki KOMBUD S.A., każdego roku staje się początkiem kariery zawodowej dla kilku osób wkraczających na rynek automatyki kolejowej.

 

Dla kogo?

Program Stażowy w Zakładach Automatyki KOMBUD został przygotowany z myślą o studentach ostatniego roku studiów magisterskich kierunków: sterowanie ruchem kolejowym, automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika, informatyka, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia z zakresu automatyki kolejowej.

Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, posiadających umiejętność analitycznego myślenia, chętnych do podejmowania nowych wyzwań i szukania innowacyjnych rozwiązań. Cenimy zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie.

Idealny kandydat/ka powinien znać język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne poszukiwanie informacji technicznych na stronach anglojęzycznych.

 

Co oferujemy?

 • płatny staż pod okiem doświadczonych trenerów wewnętrznych – specjalistów z zakresu sterowania ruchem kolejowym,
 • czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań dedykowanych dla kolei,
 • intensywne szkolenia techniczne połączone ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego,
 • szerokie możliwości rozwoju osobistego oraz zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku automatyki kolejowej,
 • możliwość zatrudnienia w Zakładach Automatyki KOMBUD S.A. po ukończeniu stażu.

 

Miejsce stażu

Oferujemy odbycie stażu:

 • na terenie całego kraju przy aktualnie realizowanych projektach,
 • w siedzibie firmy Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. przy ul. Wrocławskiej 7 w Radomiu (staż w Centrum Automatyki i Elektroniki oraz Centrum Obróbki Mechanicznej).

 

Przebieg procesu rekrutacji

Proces rekrutacji do Programu Stażowego przebiega w 5 etapach:

 • publikacja ogłoszenia na stronie internetowej firmy, a także na stronach organizacji i uczelni współpracujących,
 • wstępna selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem zgodności z profilem poszukiwanego kandydata,
 • rozmowy rekrutacyjne z udziałem pracownika Działu Kadr Zakładów Automatyki KOMBUD S.A. z wybranymi kandydatami (przeprowadzenie testu sprawdzającego znajomość obsługi pakietu Office i testu z języka angielskiego),
 • spotkania wyselekcjonowanych kandydatów z Dyrektorami Pionów i Kierownikami Działów – praktyczne sprawdzenie kwalifikacji,
 • wybór stażystów spełniających oczekiwania Zakładów Automatyki KOMBUD S.A.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

 

Chcesz wziąć udział w Programie Stażowym?

.

Nie zapomnij dopisać w CV na którą ofertę aplikujesz !

 

Sprawdź aktualne oferty staży:

 

Rozwijaj się w Zakładach Automatyki KOMBUD S.A.!

Buduj swoją karierę!

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas