english-3polska-3wybierz język

Praktyki

.

 

Program Praktyk to propozycja dla wszystkich chcących zdobyć doświadczenie w jednej z najlepszych firm branży automatyki kolejowej oraz pragnących poznać bliżej jak funkcjonuje nowoczesna organizacja.

 

Dla kogo?

Program Praktyk kierujemy do uczniów szkół technicznych oraz studentów II-V roku, w szczególności kierunków: sterowanie ruchem kolejowym, automatyka przemysłowa, elektronika, elektrotechnika, informatyka, którzy są zainteresowani zdobyciem doświadczenia z zakresu innowacyjnych rozwiązań sterowania ruchem kolejowym.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, samodzielnych i zmotywowanych do działania, które chciałaby uczestniczyć we wdrażaniu nowych systemów dedykowanych sektorowi kolejowemu.

 

Co oferujemy?

 • ciekawe praktyki pod okiem doświadczonych trenerów wewnętrznych,
 • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku automatyki kolejowej,
 • czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań z zakresu sterowania ruchem kolejowym,
 • referencje po zakończeniu praktyk.

 

Miejsce praktyk

Oferujemy odbycie praktyk:

 • na terenie całego kraju przy aktualnie realizowanych projektach,
 • w siedzibie firmy Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. przy ul. Wrocławskiej 7 w Radomiu (praktyki w Centrum Automatyki i Elektroniki, Pionie Techniki i Rozwoju oraz Centrum Obróbki Mechanicznej).

 

Przebieg procesu rekrutacji

Proces rekrutacji do Programu Praktyk przebiega w 5 etapach:

 • publikacja ogłoszenia na stronie internetowej firmy, a także na stronach organizacji i uczelni współpracujących,
 • wstępna selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem zgodności z profilem poszukiwanego kandydata,
 • rozmowy rekrutacyjne z udziałem pracownika Działu Kadr Zakładów Automatyki KOMBUD S.A. z wybranymi kandydatami (przeprowadzenie testu sprawdzającego znajomość obsługi pakietu Office i testu z języka angielskiego),
 • spotkania wyselekcjonowanych kandydatów z Dyrektorami Pionów, Kierownikami Działów i Opiekunami Praktyk,
 • wybór praktykantów spełniających oczekiwania Zakładów Automatyki KOMBUD S.A.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

 

Praktyki w Zakładach Automatyki KOMBUD S.A. to wyjątkowa okazja do pozyskania referencji, a nawet zdobycia pierwszej pracy.

 

 

 

 

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas