english-3polska-3wybierz język

Pracownicy

.

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. dbają o wszechstronny rozwój swoich pracowników, a także wspierają ich pasje i zainteresowania.

 

Aktywność sportowa

KOMBUD wspiera aktywność fizyczną oraz pomaga realizować pasje sportowe swoich pracowników. Pasjonaci piłki nożnej mają możliwość wypocić stresy w pogoni za futbolówką, a wyselekcjonowana reprezentacja broni barw KOMBUD-u w różnego rodzaju amatorskich rozgrywkach, organizowanych np.: przez władze samorządowe Radomia czy Izbę Handlowo-Przemysłową Ziemi Radomskiej. Naszym cyklistom umożliwiliśmy założenie grupy rekreacyjno-sportowej MTB KOMBUD TEAM. Dzięki finansowemu wsparciu nasi kolarze biorą udział w Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej i innych wyścigach amatorskich na rowerach górskich.

 

Rozwój osobisty

KOMBUD współfinansuje różne formy kształcenia swoich pracowników.

Dbamy o wszechstronny rozwój umiejętności i kwalifikacji naszych pracowników, oferując im udział w kursach, szkoleniach i seminariach branżowych. Dużym sukcesem edukacyjnym dla firmy była organizacja studiów podyplomowych dla specjalistów sterowania ruchem kolejowym, które udało się uruchomić we współpracy z Uniwerystetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. ­

Pracownicy firmy podnoszą również poziom kompetencji językowych. W okresie od października do sierpnia biorą udział w kursie języka angielskiego poszerzonego o słownictwo z branży automatyki kolejowej, elektroniki i energetyki.

Na co dzień dzielimy się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, poprzez realizacę rozmaitych form kształcenia wewnętrznego. Zajęcia prowadzą pracownicy firmy lub kompetentni trenerzy z wybranej dziedziny.

 

Wypoczynek

Tradycyjnie, na początku roku pracownicy KOMBUD-u spotykają się na wspólnej uroczystości, która jest okazją do podsumowań, przedstawienia planów na najbliższą przyszłość, nagrodzenia wyróżniających się pracowników, a przede wszystkim szampańskiej zabawy.

Nie zapominamy o naszych milusińskich. Dążymy do tego aby zabawy choinkowe dla naszych pociech na stałe zagościły w kalendarzu najważniejszych wydarzeń firmowych. To doskonała okazja do rozwijania przyjaźni również poza pracą.

Z inicjatywy Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych każdy miłośnik górskich wędrówek i entuzjasta białego szaleństwa ma możliwość pobytu w dwóch ośrodkach w Krynicy Zdrój w ciągu całego roku.

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas