english-3polska-3wybierz język

Praca

.

 

Nasze oferty pracy kierujemy zarówno do profesjonalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak również do osób młodych (studentów i absolwentów), z niewielką jeszcze praktyką na rynku pracy. Niezbędna jest dobra znajomość języka angielskiego, aby móc swobodnie komunikować się z klientami i obcojęzycznymi kontrahentami.

Jako doświadczony specjalista doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest dopasowanie do zespołu i odpowiednia kultura organizacyjna.

 

Przygotuj się na następujące etapy rekrutacji:

  • wstępna selekcja nadesłanych aplikacji pod kątem wykształcenia, doświadczenia i kwalifikacji poszukiwanego kandydata,
  • rozmowy telefoniczne z wybranymi kandydatami,
  • rozmowy rekrutacyjne z udziałem pracownika Działu Kadr Zakładów Automatyki KOMBUD S.A. z wybranymi kandydatami (przeprowadzenie testu sprawdzającego znajomość obsługi pakietu Office i testu z języka angielskiego),
  • spotkania wyselekcjonowanych kandydatów z Dyrektorami Pionów i Kierownikami Działów – praktyczne sprawdzenie posiadanych kwalifikacji,
  • wybór kandydatów spełniających oczekiwania Zakładów Automatyki KOMBUD S.A. – złożenie oferty pracy,
  • zatrudnienie kandydata – zapoznanie z kulturą organizacyjną firmy i zakresem obowiązków.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

 

Sprawdź aktualne oferty pracy 

 

.

 

Zostań częścią zespołu Zakładów Automatyki KOMBUD S.A.!

Współpracuj z najlepszymi!

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas