english-3polska-3wybierz język

Poznaj Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.

.

 

Systemy sterowania ruchem kolejowym to nasza pasja, którą realizujemy z zapałem i sumiennością.

 

Naszą siłą jest zespół ponad 200 pracowników. Wyróżnia nas nowatorskie myślenie i wykorzystywanie zaawansowanych technologii w codziennej pracy. Tworzymy i projektujemy rozwiązania ściśle pasujące do biznesowych uwarunkowań i wymagań stawianych przez naszych współpracowników. Nasz sukces zawdzięczamy połączeniu ludzkich talentów z innowacyjną technologią.

 

Polityka personalna firmy skupia się na zatrudnianiu najlepszych inżynierów branży sterowania ruchem kolejowym. Pracę u nas znaleźć mogą zarówno specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, jak i studenci, zainteresowani rynkiem automatyki kolejowej.

 

Dzięki silnej pozycji spółki na rynku, Zakłady Automatyki KOMBUD S.A., zapewniają swoim pracownikom stabilizację oraz bezpieczeństwo zatrudnienia. Oferujemy komfortowe i elastyczne środowisko pracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasza polityka kadrowa opierała się na poszanowaniu etyki zawodowej. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, a przede wszystkim dbamy do pozytywną atmosferę.

 

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. to pracodawca stwarzający możliwości do nieustannego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pracowników – dofinansowujemy naukę na studiach wyższych, organizujemy szkolenia branżowe i kursy językowe, a także wspieramy organizację zawodów sportowych np. turnieju piłki nożnej czy wyścigów kolarskich.

 

Staramy się pozyskiwać nowe talenty. Proponujemy atrakcyjne programy stażowe i praktyki, kierowane do studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w jednej z najlepszych firm branży automatyki kolejowej. Chcemy też dzielić się swoją wiedzą - dlatego też, od wielu lat współpracujemy
z kilkoma uniwersytetami i szkołami na terenie całej Polski.

 

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży automatyki kolejowej i stać się specjalistą w swojej dziedzinie?

Zostań częścią naszego zespołu i rozpocznij nowy rozdział w swojej karierze!

Aplikuj do Zakładów Automatyki KOMBUD S.A.!

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas