english-3polska-3wybierz język

O nas

.

Zakłady Automatyki Kombud S.A. w Radomiu - budynek główny

 

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. funkcjonują na rynku od czerwca 1991 roku. W ciągu ponad 20 lat działalności w segmencie sterowania ruchem kolejowym, firma zdobyła mocną  i stabilną pozycję rynkową oraz zaufanie najbardziej wymagających Klientów. Obecnie Spółka zatrudnia na stałe ponad 200 pracowników, w tym ponad 100 inżynierów automatyków i elektroników.

 

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. wyróżnia skuteczność, szeroki zakres proponowanych usług, elastyczność i profesjonalizm poparty realizacjami wykonanymi na najwyższym poziomie. Dzięki bogatej wiedzy z zakresu sterowania ruchem kolejowym i wieloletniemu doświadczeniu kadry inżynierskiej, gwarantujemy Państwu niezawodne, ekonomiczne i innowacyjne rozwiązania. Towarzyszymy Państwu na każdym etapie cyklu życia projektu.

 

Obszary działalności Zakładów Automatyki Kombud SA

 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zadania i własnymi zasobami realizujemy poszczególne etapy procesu inwestycyjnego. Nasze portfolio obejmuje ponad 860 instalacji systemów sterowania ruchem kolejowym, kilkanaście zrealizowanych projektów badawczo-rozwojowych, 7 patentów na innowacyjne rozwiązania oraz 43 świadectwa dopuszczenia do eksploatacji urządzeń przeznaczonych do prowadzenia ruchu kolejowego wydane przez Urząd Transportu Kolejowego.

 

Tworząc nasze produkty i rozwiązania aktywnie współpracujemy z krajowymi ośrodkami naukowymi, m.in.: Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską, Instytutem Kolejnictwa oraz Instytutem Technologii i Eksploatacji – Państwowym Instytutem Badawczym w Radomiu.

 

Najlepszym dowodem uznania pozycji KOMBUD-u na rynku jest ilość zdobytych nagród i wyróżnień, zarówno w dziedzinie badawczo-rozwojowej, jak i gospodarczej. Najważniejsze z nich to:

  • statuetka Ernesta Malinowskiego przyznana trzykrotnie za najlepszy wyrób Międzynarodowych Targów Kolejnictwa TRAKO,
  • Radomski Laur Techniki przyznany przez oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej w Radomiu,
  • tytuł Ambasadora Innowacyjności przyznany przez Forum Innowacji Transportowych,
  • tytuł Dużej Perły Polskiej Gospodarki przyznany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk wspólnie z miesięcznikiem gospodarczym Polish Market,
  • statuetka Lidera Biznesu przyznana przez Business Centre Club.

 

Więcej o działalności naszej firmy w zakładkach poniżej.

Projektowanie

2014-03-10 12:02:42

Projektowanie

Serwis i utrzymanie

2014-03-10 12:01:19

Serwis i utrzymanie

Badania i rozwój

2014-03-10 12:00:37

Badania i rozwój

Usługi budowlano montażowe

2014-03-10 11:59:40

Usługi budowlano montażowe

Produkcja

2014-03-10 11:57:56

Produkcja

Perły Polskiej Gospodarki
© 2014 Zakłady Automatyki Kombud S.A. .
*Imię Nazwisko
*E-mail
*Treść
* wypełnij oznaczone pola

Napisz do nas